Güneş Kontrol Cam Filmi

Güneş Kontrol Cam FilmiGüneş kontrol filmleri genel olarak, güneş ışınlarını ve ısısını % 80 oranında engelleyerek, soğuk hava şartlarında da içerdeki ısıyı koruyarak enerji tasarrufu sağlamaktadır. Güneş Kontrol Cam Filmi

Güneş kontrol cam filmleri ayrıca bina içerisindeki cihaz ve mobilya tarzı eşyaların da sararmasını engellemektedir.
Aynı zamanda dekor amaçlı olup şirket ve evler olmak üzere yapıların dış görüntüsünü renklendirerek güzel bir görüntü sağlamaktadır.

Güneş kontrol cam filmleri uygulanan camlardan dışarısı net bir şekilde görünmekte olup dışarıdan içerisi kesinlikle gözükmemektedir. Aynı zamanda dışarıdan atılan herhangi bir cismi güvenlik içerdiğinden dolayı içeriye girmesi kesinlikle engellenmektedir.

Isıtma ve soğutmada tasarruf sağlar
Kışın binaların içine camlardan soğuk hava gelmesiyle birlikte insanlar daha fazla ısınabilmek için gereksiz yere daha yüksek fatura öderler. Az düzeyde ısı ve ışık yansıtan güneş kontrol cam filmi, camın iç yüzeyine kaplanarak %27 ısı kaybını azaltır. Yazın binaların soğutulması için yapılan masraflar klima vb. cihazlar kullanılarak soğutma işlemini yaparken güneş kontrol cam filmi uygulandığı taktirde güneş ışınlarının % 80 oranında geri yansıtılmasıyla içerde huzurlu bir çalışma ortamının yanısıra %50 enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Mekan içindeki eşyaların ömrünü artırır
Zamanla güneş ışınları eşyaların solmalarına yol açmaktadır, normal camların zararlı ultraviole ışınlarını geçirmesine nazaran profesyonelce kaplanan cam filmi sayesinde meydana gelebilecek bu tür hasarların %99 engellenmiş olur, Bu da mekanlardaki perdelerin, mobilyaların, halıların ve duvar kağıtlarının uzun ömürlü olmasını sağlar.

Uygulandığı mekanlara bambaşka bir hava verir
Değişik renk ve örneklere sahip geniş bir yelpazeye sahip mürekkepli yarı reflektif ya da tam reflektif edilmiş filmler binaların mimari görüntüsünü güzelleştirmektedir.

Binaların içerisi cam filmi ile güzel, rahat yansımasız bir görüntüye ve dışardan da bina dizaynını bozmayan tek bir görüntüye sahiptir.

teklif-al

Güneş Kontrol Cam Filmi  Güneş Kontrol Cam Filmi  Güneş Kontrol Cam Filmi