dijital-baski

teklif-al

Mesh Baskı

Mesh baskı delikli vinil malzeme üzerine yapılan dijital baskı türüdür. Halk arasında branda olarak isimlendirilen vinil malzemeler uygun fiyatları ve tek parça halinde büyük boyutlu baskılara olanak sağlaması ile reklamcılık sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. Metrekare birim ağırlığı bazında farklı türleri bulunan (280 – 320- 480 – 520 gr/m2) vinil türlerinden mesh baskı için en uygun olanı 320 gr/m2 ağırlığı bulunan üründür. Genellikle dış cephe uygulamalarında kullanılan mesh baskı iç mekân için hem fiyat hem de işlevsellik açısından pek uygun görünmemektedir. Vinil malzemeler 5 metre genişlik ve 50 metre uzunluk olmak üzere oldukça büyük tek parçalı malzemeler olarak üretilmekte ayrıca istenildiği kadar ek yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Dışarıdan bakıldığında ek yapıldığı neredeyse hiç belli olmayan bu malzemeler tüm renkleri basabilen son teknoloji ürünü baskı makinelerimizde ister resim ister yazı ister her ikisini de karışık olarak basabilmektedir. İster uzaktan bakılsın ister yakından yaptığımız baskı yüksek çözünürlüklü fotoğraf kalitesindedir ve kesinlikle renklerde bozulma ve dağılma olmamaktadır. Delikli olması sayesinde rüzgâra karşı dayanıklılığı ve içeriden dışarının görünmesini sağlayan yapısıyla mesh baskı ister tadilat yapılan binalarda ister cephe kaplamalarında güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Dış mekân ürünü olan mesh vinillerde solvent esaslı boyalar kullanılmaktadır.

Bu boyalar uygulandıktan sonra kısa sürede uygulandığı ortamın içine işlemekte ve çok çabuk kurumakta aynı zamanda ışık yağmur kar ve rüzgârın aşındırıcı etkisine diğer ürünlere göre çok daha fazla dayanmakta uzun yıllar rengini kaybetmemektedir. Bu sebeple ekstra bir koruma önlemine ihtiyaç duymamaktadır. Alanında uzman saha ekibimiz mesh baskının kullanılacağı alan için keşif yapmakta ölçülerini almakta projesini hazırlayarak renkli çıktıları ile size sunmaktadır proje üzerinde istediğiniz değişiklikler yapıldıktan sonra proje son hali almakta ve baskısı yapılarak montaj aşamasına geçilmektedir.

Uzun yıllardır reklamcılık alanında tecrübesi olan ekibimiz projenizi en yüksek kalitede ve en kısa sürede uygulamakta ve size teslim etmektedir. İster iç mekân ister dış mekân olsun tüm tanıtım çalışmalarınızda güvenle tercih edebileceğiniz firmamız size en uygun fiyatları ve en uygun ödeme koşullarını sunmaktadır. Dilerseniz referanslarımızı inceleyebilir hakkımızda bilgi alabilirsiniz.